3 st herrfickur silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
HERRFICKUR, 3 st, kapslade verk, ett märkt J. G. Graves, Sheffield, nyckeldragen spetstandsankargång, guillocherade boetter silver stämplade Birmingham 1874 och Chester 1899, en ostämplad, diameter 43-55 mm
Zustandsbeschreibung
Fungerar, en urtavla med spricka, smärre bucklor
136943
2012-06-03