Bertil Wahlberg oljemålning
2012-06-01
136929
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Innergård, signerad Wahlberg, olja på duk, 63x80 cm