Pilgrimsflaska Kina
2012-06-01
136901
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PILGRIMSFLASKA, porslin, Kina, 1800-tal, signerad, dekor i emaljfärger av figurscener, höjd 11 cm