Ljuskrona sengustaviansk stil
2012-05-31
136893
| Klubbat belopp | 13 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
LJUSKRONA, för 6 ljus, sengustaviansk stil, förgylld mässingsstomme, behängd med fasettslipade prismor, sparljus, höjd 114 cm
Med delvis äldre delar, smärre skador