3 st herrfickur silver
Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
HERRFICKUR, 3 st, omkring 1900-10-tal, en med cylindergång och två med ankargång, guillocherade boetter av silver med graverad dekor av blommor, diameter 47-52 mm
En fungerar ej, smärre bucklor och slitage
136884
2012-06-03