Värmetallrikar ett par porslin
2012-06-04
136825
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄRMETALLRIKAR, ett par, porslin, polykrom emaljdekor av växter och pioner, delvis förgyllda, diameter 24,5 cm
Nagg