Tallrikar Kina famille rosefärger
2012-05-31
136810
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, dekor i famille rosefärger av blomster, diameter 23 cm
Skador i form av nagg, sprickor, lagningar