Fridell etsning
2012-05-31
136799
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935): Gumma, signerad och daterad 1914, torrnål, 20,5x17 cm