Kopp med lock och fat porslin
2012-06-04
136790
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPP med LOCK och FAT, porslin, Sèvresliknande märke, dekor i emalj, delvis förgylld, höjd 11 cm
Nagg