Tallrikar Famillie Rose
2012-05-31
136769
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av krabbor, diameter 23 cm
Skador och lagningar