Philip von Schantz akvarell
2012-05-31
136759
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): "Dagboksblad", signerad och daterad v. Schantz -89, akvarell, 16x22 cm
Proveniens: Galleri Aronowitsch