Carl Johansson oljemålning
2012-05-31
136752
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap, signerad Carl Johansson, olja på duk, 39x47 cm