Carl Johansson oljemålning
2012-05-31
136751
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskapsmotiv, signerad Carl Johansson, olja på duk, 49x47 cm