Frimurararmband i 18 k guld
2012-05-31
136647
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FRIMURARARMBAND, 18 k guld, Stockholm 1940-tal, längd 20 cm, vikt ca 14 g
Emalj med slitage