Målning 1800-tal
2012-06-01
136627
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Landskap med figurer, signerad och daterad, 28x37 cm