Fredrik Isberg akvarell
2012-05-30
136540
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ISBERG, Fredrik (1846-1904): Skeppsholmen, monogramsignerad FI, akvarell, 10x15,5 cm