Oljemålning porträtt
2012-05-30
136512
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt, signerad, olja på duk, 79x58 cm
Uppfodrad