Bengt Fransson oljemålning
2012-05-30
136490
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Flanörer i Paris, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm