Roland Svensson litografi
2012-06-02
136394
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2002): Marsdag, signerad Roland S 75/200, litografi, 31x52 cm