Charles Etienne Pequin oljemålning
2012-05-30
136379
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEQUIN, Charles Etienne (1879-1963): Fruktstilleben, signerad Pequin, olja på duk, 25x32 cm