Caroline Christensen olja
2012-05-30
136367
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRINDA-Christensen, Caroline (samtida): Stilleben med gullvivor, signerad Caroline 86, olja på duk, 27x35 cm