Slas litografi
2012-05-29
136341
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad -72, färgoffset, 175/300, 43x53 cm