Victor Vasarely färgserigrafi
2012-05-28
136231
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely IV/XXV, färgserigrafi, 50 x 43 cm