Skålar Kina
2012-05-28
136229
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SKÅLAR, 3 st, porslin, Kina, dekor med bl.a. drakar och tranor, höjd 5-6 cm
Nagg, lagningar.