Alexandre Fassianos färglitografi
2012-05-28
136180
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Cafébesök, signerad A Fassianos, 81/90, färglitografi, 50x65 cm