Vas porslin 1900-tal

Vas porslin 1900-tal
Vas porslin 1900-tal
Vas porslin 1900-tal
Vas porslin 1900-tal
Vas porslin 1900-tal
Vas porslin 1900-tal

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, porslin, 1900-tal, emaljdekor av blommor och fåglar, höjd 38 cm

Slitage, hänkel skadad

136173

2012-05-30