Nils Tirén akvarell
2012-05-27
136139
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TIRÉN, Nils (1885-1935): Sjöfåglar, signerad och daterad Nils Tirén 1916, akvarell, 34x48 cm