Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Skogsbacke, signerad Oskar Bergman, olja på pannå, 55x39 cm
136137
2012-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här