Interiör oljemålning
2012-05-26
136114
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiör med läsande kvinna, signerad och daterad E K-s -25, olja på pannå, 42x55 cm