Karl Höglund färglitografi
2012-05-27
136102
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Djurgårdsbron, signerad, 191/290, färglitografi, 57x86 cm