Pierre Olofsson färglitografi
2012-05-28
136094
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 86/120, färglitografi, 38x44 cm