Birger Birger Ericson oljemålning
2012-05-28
135963
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Figurkomposition, signerad Birger, olja på pannå, 54x45 cm