Olle Bonnier litografi
2012-05-27
135933
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och Olle Bonnier, ea, färglitografi, 56x75 cm