Eva Bagge oljemålning
2012-05-25
135737
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BAGGE, Eva (1871-1964): "Interiör med papegoja", signerad Eva Bagge, olja på duk uppfodrad på pannå, 32x23 cm