Sven X:et Erixon färglitografi
2012-05-25
135731
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): "Före Aniara", signerad S. Erixon, 228/260, färglitografi, 39x46 cm