Roberto Matta litografi
2012-05-25
135619
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 13/125, färglitografi, 60x45 cm
Pappersveck