Roland Svensson färglitografi
2012-05-23
135554
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv i vinter, signerad Roland S, provtryck, färglitografi, 26x42 cm