Bokskåp 1800-tal alm
2012-05-24
135523
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets mitt, alm, överdel med glasvitrin, höjd 231, 129x38 cm, nyckel finns
Smärre skador