Ljuskrona Hagamodell

Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell

Klubbat för:

24 000 SEK

30 000 SEK

LJUSKRONA, för 5 ljus, gustaviansk stil, s.k. Hagamodell, stomme av förgylld mässing behängd med prismor, mittstam av glas, dekor av lejonmaskariner på kronringen, höjd 97 cm

Skador, elektrifierad

135509

2012-06-12