Ljuskrona Hagamodell
Klubbat för:
24 000 SEK
30 000 SEK
LJUSKRONA, för 5 ljus, gustaviansk stil, s.k. Hagamodell, stomme av förgylld mässing behängd med prismor, mittstam av glas, dekor av lejonmaskariner på kronringen, höjd 97 cm
Skador, elektrifierad
135509
2012-06-12