Else Hermansson oljemålning
2012-05-23
135475
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERMANSSON, Else (1900-1997): Hedvig Eleonora, signerad och daterad Else Hermansson, olja på duk, 35x27 cm