Oskar bergman akvarell
2012-05-23
135474
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Insjölandskap, signerad Oskar Bergman 1903, akvarell, 13x10 cm