Kandelabrar Louis XVI-stil
2012-05-23
135467
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 3 ljus vardera, 1800-tal, Louis XVI-stil, förgylld brons, höjd 34 cm
En arm lagad