Stig Blomberg brons
2012-05-23
135465
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBERG, Stig (1901-1970): Kvinna på trappa, signerad Stig Blomberg, förgylld brons, gjutarmärkt Rosengren Limhamn, höjd 15 cm
Baksida med gåvoinskription