Målning
2012-05-22
135434
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Landskap med hus, olja på pannå, 34x44 cm
Retuscher