Carl Johansson oljemålning
2012-05-21
135293
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Sommaräng, signerad och daterad Carl Johansson 1925, olja på duk, 62x92 cm
Lagningar och retuscher, krakeleringar och smärre färgbortfall