Ulf Wahlberg oljemålning
2012-05-21
135212
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Utsikt, signerad och daterad Ulf Wahlberg -79, olja på pannå, 35x42 cm