Golvvas Kina
2012-05-21
135144
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, dekor i emaljfärger med fåglar och blommor, höjd 44 cm
Skador, lagningar