Kista i valnöt 16/1700-tal Italien
2012-05-21
135127
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CASSONE, 16/1700-tal, Italien, valnöt, höjd 53, 47x110 cm
Skador