Ulrica Hydman-Vallien
2012-05-20
135104
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): 3 st. färglitografier, signerade Ulrica H.V. , färglitografi, mått 34x29 cm