Tête-à-tête Meissen
2012-05-20
135102
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÊTE-À-TÊTE, 6 dlr, porslin, omkring 1900, Meissen, brickans längd ca 37 cm
Gulddekor med slitage, brickan med spricka och nagg